Zákaznická podpora:info@garhome.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2958 hodnocení
5
2924x
4
27x
3
4x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MK Avatar autora Miroslava Kratochvílová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Rychlé dodání. Zboží kvalitní. Velká spokojenost
VN Avatar autora Věra Nemravová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
RL Avatar autora Roman Liszok Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
JD Avatar autora Jaroslava Daníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Jsem velmi spokojená.
JR Avatar autora Jana Richterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Z Avatar autora Zdenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Rychlé dodání, krásný stolek, kvalitní a jednoduchá montáž. Děkuji!
MS Avatar autora milan sevcik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
EP Avatar autora Eva Ptáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
EP Avatar autora Eva Ptáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
Stolek je pěkný a nemuseli jsme ani dlouho čekat na dodání.Burdi vás doporučovat.
MP Avatar autora Marie Poulíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
Zboží zasláno ihned, doručení druhý den, námi vybranou dopravní službou.
JT Avatar autora Jiří Třeček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
FK Avatar autora Filip Kyrš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
Sem spokojen
PH Avatar autora Petr Horák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
M Avatar autora Moni Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
VF Avatar autora Vladislav Fojt Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
DH Avatar autora David Hejzlar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
Ano spokojen, děti mají kam ukládat knížky 🙂
HF Avatar autora Helena Fialova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
AC Avatar autora Arnost Cerny Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
MP Avatar autora Michal Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
Rychlost doručení 💪
JV Avatar autora Jana Vrbková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
Velký výběr zboží za rozumné ceny. Rychlé dodání objednávky.

Ovládací prvky výpisu

2958 položek celkem