Zákaznická podpora:info@garhome.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3069 hodnocení
5
3035x
4
28x
3
4x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DK Avatar autora Daniela Kubištová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
ZK Avatar autora Zdeněk Kňazovický Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
Spokojen.
LČ Avatar autora Lenka Čípcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
PČ Avatar autora Pavel Čech Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
ZA Avatar autora Zdeňka Ambrůžková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
Jsem spokojená..
AP Avatar autora Andrea Pilsova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
Rychle dodani
MS Avatar autora Mykhailo Stolets Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
J Avatar autora Jakub Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
Skvělá komunikace, rychlost. Děkuji.
JŠ Avatar autora Jaroslava Šebková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.11.2025
Velká spokojenost
IR Avatar autora Ivo Roček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.11.2025
BV Avatar autora Bohumila Vrzalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.11.2025
ZZ Avatar autora Zdenek Zeman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
IP Avatar autora Ivana Pavlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
VM Avatar autora Vlastimil Murdych Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
Ano jsem spokojený
JD Avatar autora Jitka Dzurdzikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
Ano doporučuju.
JB Avatar autora Jarmila Bašová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
JH Avatar autora Jaroslav Herold Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
Vše proběhlo v pořádku.
RM Avatar autora Radka Mašátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
PB Avatar autora Petra Bicanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025
Rychlé dodání, dobrá komunikace,doporučuji.
JC Avatar autora JIRI CHADIMA Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.11.2025

Ovládací prvky výpisu

3069 položek celkem