Zákaznická podpora:info@garhome.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3069 hodnocení
5
3035x
4
28x
3
4x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MH Avatar autora Michal Heim Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
AH Avatar autora Alice Hazmuková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
MF Avatar autora Miroslav Fišer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
VK Avatar autora Vladimíra Kubíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.10.2025
MC Avatar autora Milan Cepl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.10.2025
Vše v pořádku.
RD Avatar autora Renáta Dulavová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.10.2025
Ano, jsem spokojená. Dobrá komunikace, balík přišel brzy.
LH Avatar autora Lenka Halmová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
JH Avatar autora JITKA Hornová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
BC Avatar autora Břetislav Chrobok Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
V pohodě
AB Avatar autora Aleš Bílek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
BF Avatar autora Blanka Fejtková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.10.2025
VK Avatar autora Věra Krestová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.10.2025
EK Avatar autora Eliška Kvapilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.10.2025
S tímto obchodem jsem velice spokojená
BH Avatar autora Blanka Hellingerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2025
Skvělý
JC Avatar autora Jaroslav Chladek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2025
Super, další obchod asi bude opět zde.
PB Avatar autora Pavel Bárta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2025
Dobrý den ,jsme spokojeni dodání bylo rychlé akorát přísavka na stole moc nedrží.
AB Avatar autora Alena Bělohlávková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2025
JZ Avatar autora Jiří Závora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2025
KB Avatar autora Karel Bachor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.10.2025
byl jsem velice spokojen a mohu jen vaše služby doporučit
BS Avatar autora Bronislav Strokosz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.10.2025

Ovládací prvky výpisu

3069 položek celkem